Piotr Soworka

KLIFF DESIGN
fb mail phone +48 503 064 633

Projekty

Bio

KLIFF DESIGN projektuje wnętrza mieszkalne i komercyjne. Szerokie horyzonty działań to przede wszystkim oferta wzbogacona o projektowanie: mebli, lamp, małej architektury, a także identyfikacji wizualnej firm oraz klientów prywatnych. Projekty pracowni są niestandardowe dostosowane do potrzeb, indywidualnych oczekiwań i możliwości. Naszą pasją jest nowoczesne wzornictwo, design oraz innowacyjne materiały. Nasz cel to stworzenie rozwiązań funkcjonalnych, inspirujących i estetycznych.

Nagrody

Liczne publikacje i artykuły w prasie branżowej na temat projektów zrealizowanych przez KLIFF DESIGN. Zapraszamy do odwiedzin strony www.kliffdesign.com.pl.

Edukacja

mgr inż. arch. Piotr Soworka Właściciel Kliff Design ukończył Politechnikę Śląską w Gliwicach Kierunek Architektura i Urbanistyka. Udział w licznych szkoleniach, panelach, spotkaniach branżowych to ciągłe doskonalenie i zdobywanie wiedzy, zaś to co najważniejsze - praktyka - pozwala mu na realizację licznych projektów o zróżnicowaniu tematycznym. Projekty KLIFF DESIGN są dopracowane w najmniejszym szczególe to cieszy Inwestorów, a potencjalnych klientów zachęca do współpracy.