Marbet Style

Marbet Style
fb mail phone 606 903 57
Lidia Kowalska - Getler www.marbetstyle.eu

Rozpoczęcie działalności: 2008

Wdrożone produkty

O firmie

Marbet Style to marka mebli tapicerowanych. Od czasu kiedy została wyprodukowana pierwsza kolekcja mebli, Marbet nieustannie rozwija się, poszerzając swoją ofertę o nowe autorskie projekty. Misją Marbet Style jest dostarczanie rzeczy pięknych, wyróżniających się nieszablonową estetyką. Nasze produkty to coś więcej niż najnowsze trendy wnętrzarskie czy wygoda użytkowania. W naszej wizji meble potrafią spełniać marzenia o pięknych wnętrzach z indywidualną duszą.

Nagrody

Nagroda MEBLE PLUS PRODUKT ROKU 2015 w kategorii DESIGN dla kolekcji KANU.
Wyróżnienie MUST HAVE 2015 dla kolekcji NEON i FIN.
Nagroda specjalna w ramach konkursu Śląska Rzecz, przyznana przez jury konkursu za kolekcję mebli FIN.
Nagroda dla kolekcji FIN w kategorii „Przestrzeń publiczna i ogrody” przyznana w ramach szóstej edycji konkursu TOP DESIGN award 2014.

Od projektanta oczekuję

Współpraca z projektanem to nie tylko opracowanie projektu wzorniczego, ale jego udział na każdym etapie wdrażania produktu i ciągła dbałość o zachowanie istotnych wartości nadanych w projekcie wzorniczym. Niezwykle ważne jest uwzględnienia w projekcie oczekiwań - zarówno producenta, jak i grupy docelowej, do której kierowany jest produkt. Od projektanta wymagamy szerokich horyzontów, biegłości w trendach, ale przede wszystkm umiejętności przełożenia myśli technicznej na produkt rynkowy.